„K” JAK KAJAKI

dnia

W sobotę, 16 czerwca 2018, mieliśmy okazję w 45 osobowym składzie spłynąć rzeką Piławą. Nasza kajakowa przygoda rozpoczęła się w miejscowości Nadarzyce (w ramach rozgrzewki wcześniej pokonaliśmy z Poznania 155 km autobusem). Tam czekało na nas 25 kajaków i 2 panów ratowników, którzy szybko wprowadzili nas w tajniki kajakarskiego rzemiosła i by nie studzić naszego zapału zaraz wypuścili nas na głębokie wody Piławy. Po ok. 6 godzinach wiosłowania, wpadania w szuwary i pokonywania przeszkód w postaci powalonych drzew wszyscy uczestnicy dotarli do Szwecji, gdzie na polu namiotowym „Nad zatoczką” w dymie ogniskowym się wędziliśmy, pyszne kiełbaski jedliśmy i bardzo dobrze się bawiliśmy.
W 3 słowach: przybyliśmy, spłynęliśmy, odpoczęliśmy… 😎
Było super! 😀
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne kajakowanie! Mamy nadzieję, że Piława zachwyciła Was swoim malowniczym krajobrazem, zbrataliście się trochę z matką naturą, odpoczęliście od zgiełku dnia codziennego i tak jak my polubiliście kajaki. Dzięki Wam zakupimy sprzęt potrzebny do przeprowadzenia tegorocznego projektu „Poznaj Weluli”.
W tym miejscu chciałybyśmy również podziękować za współpracę firmie kajakowej splywaj.pl – spływy kajakowe  i Chorągiew Wielkopolska ZHP im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919, jak i Panom Ratownikom.

PS Niedługo (czyt. po powrocie z kolejnych wojaży) postaramy się udostępnić pełną fotorelacją ze spływu kajakowego. Bądźcie cierpliwi, a Wasza cierpliwość zostanie wynagrodzona. 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s