KAJAKIEM DO INDONEZJI

dnia

Czytając tytuł pewnie wielu z Was pomyśli, że teraz to już zupełnie zwariowałyśmy. Trasę do Częstochowy z Poznania pokonują rowerem w 3 dni, a dziś oznajmiają, że chcą płynąć kajakiem do Indonezji?
Cóż… Sami oceńcie na ile realna byłaby realizacja takich planów w kontekście podjęcia konkretnej pracy z dziećmi i młodzieżą w górzystej wiosce na wyspie Timor. Kiedyś, chyba przed pierwszym wyjazdem do Weluli, usłyszałyśmy takie słowa:

” Jadąc na misje nie trzeba być szalonym…  Ale to pomaga, bardzo pomaga…”

Dwoma rękami podpisujemy się pod tym zdaniem. Musimy przyznać, że rzeczywiście różne decyzje podejmujemy z odrobiną szaleństwa i lubimy aktywnie spędzać czas, ale też staramy się, żeby nasze cele były SMART. Jednak tym przypadku nasze szaleństwo nie kończy się na tym, że chcemy przepłynąć tysiące kilometrów, by dotrzeć do Weluli, gdyż bardzo chciałybyśmy zabrać Was ze sobą na tę kajakową przygodę. Dacie się porwać?

Dobrze. Wystarczy tego bajdurzenia. Przejdźmy do konkretów.
Zapraszamy na jednodniowy charytatywny spływ kajakowy rzeką Piławą. Spływ odbędzie się w sobotę, 16 czerwca 2018, na trasie od Nadarzyc do Szwecji, ale tej polskiej – bez obaw, nie planujemy przepływać przez Bałtyk ani inne morza czy oceany…
Koszt uczestnictwa to 100 złotych. Dochód ze spływu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dentystycznego i rehabilitacyjnego oraz posiłki dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin z indonezyjskiej wioski na wyspie Timor – Weluli.

Zapisy trwają do 30 maja 2018 poprzez formularz.
Po więcej informacji o spływie zajrzycie TU lub TAM.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s