NOCNY MARATON

Uwaga, uwaga!

Gorąco zapraszamy Was do wzięcia udziału w Charytatywnym Nocnym Maratonie w fairPlayce w Poznaniu – tej nocy będziemy grać, trenować i pomagać!
Startujemy 14.04.2018r. o godz. 19:00.
Do wyboru mamy trzy turnieje rakietowe: squash, tenis ziemny i badminton, oraz specjalne zajęcia fitness: indoor cycling, body art i tae-bo. W trakcie trwania turnieju będziecie mogli zobaczyć nas w akcji nie tylko na korcie badmintonowym, ale również na drugim końcu świata – choć tylko na zdjęciach. Będzie można także wesprzeć nasze działania. O godz. 22:00 odbędzie się aukcja na cele naszego projektu. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu potrzebnego do usuwania kamienia nazębnego oraz przeprowadzenia zajęć fizjoterapeutycznych dla dzieci z Weluli.
Zapowiada się świetna zabawa, więc zabierz ze sobą rodzinę i znajomych, którzy też mogą wziąć udział w turniejach lub zajęciach fitness bądź wspólnie z nami pokibicować zawodnikom oraz wesprzeć aukcję charytatywną, na którą szykujemy atrakcyjne przedmioty do licytacji!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
św. Jan Paweł II

Dołącz do nas! Wyślij maila na maraton@fairplayce.pl
Podaj w treści dyscyplinę, imię i nazwisko

Do zobaczenia!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s