KONIEC?

Już od 2 miesięcy zasypujecie nas pytaniami: co dalej?!
Co ciekawe, zazwyczaj nie chcecie się dowiedzieć czy jeszcze gdzieś pojedziemy, tylko kiedy i gdzie… A my uparcie nie odpowiadałyśmy na takie zaczepki.
Po powrocie do Polski dałyśmy sobie miesiąc czasu na przemyślenie wszystkiego, co wydarzyło się w naszym życiu w kontekście wyjazdu na doświadczenie misyjne na drugi koniec świata, i wsłuchanie się w głos naszych serc, gdyż to Pan Bóg wie najlepiej, co jest dla nas dobre.

„Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia Pana – zamiarów pełnych pokoju, nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie.”
(Jr 29,11)

Dziś czas przerwać milczenie, by ujawnić wynik naszych obrad i odpowiedzieć na Wasze pytanie: co dalej z projektem „Poznaj Weluli”?

Otóż…
WRACAMY DO WELULI!

Jeszcze nie znamy wszystkich szczegółów, ale z radością możemy oznajmić, że pragnienie powrotu towarzyszy nam nieustannie od czasu przyjazdu z Indonezji, więc podążając za nim będziemy biec dalej.

Gdyby ktoś z Was miał pomysł na swoje zaangażowanie w misje i chciał dołączyć do naszej ekipy, to prosimy o kontakt mailowy (poznajweluli@gmail.com).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Google photo

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s