POSŁANIE

Myśmy bowiem poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością, kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim. Takie zaś mamy od Niego przykazanie, aby ten kto miłuje Boga, miłował też i brata swego. (1J 4, 16; 4, 21)

W łączności z wszystkimi wolontariuszami z Archidiecezji Poznańskiej chciałybyśmy Was serdecznie zaprosić na uroczyste Posłanie Misyjne, czyli wręczenie krzyży misyjnych tym, którzy wkrótce rozpoczną doświadczenia misyjne w różnych krajach świata. Odbędzie się ono 28.06.2016 w poznańskiej Katedrze po Nieszporach ku czci Apostołów Piotra i Pawła (patronów Katedry) o godz. 19:00.
Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się trochę więcej o tym, gdzie w tym roku poprowadzi nas Duch Święty, obejrzyjcie program „Z życia Kościoła” z dnia 18.06.2016, szczególnie od 2 do 5 min.
I tak stojąc z ufnością na progu nieznanego Daru, na czas poszukiwań, przygotowań i docelowego posługiwania polecamy się Waszej modlitwie. Również my, trzymając się Imienia Jezusa i Jego Świętej Obecności, obiecujemy pamiętać o Was.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Google photo

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s